درباره ما

طب کار پویه درباره ما

طب کار پویه

درباره ما: مرکز تخصصی طب کار پویه واقع در غرب تهران در سال ۱۳۹۲ با تایید وزارت بهداشت تاسیس گردید.

با توجه به کاهش روز افزون تحرک افراد، به دلیل سبک زندگی شهرنشینی و افزایش دغدغه های کاری، همه ما در معرض ابتلا به بیماری‌های سخت و گاه لاعلاج عصر مدرن هستیم اما در صورتیکه به شکل مستمر به ابعاد مختلف سلامتی جسمی و روانی خود توجه کنیم، احتمال درگیر شدن با بیماری‌ها تا حد زیادی کاهش می‌یابد.
بیماری‌ها در مراحل اولیه درمان قابل کنترل است و از عواقب سخت و زیان‌بار آن تا حد زیادی می توان جلوگیری کرد.

مرکز تخصصی پویه در طول فعالیت خود با ارائه خدمات با کیفیت و راهکار های ساده اما کارآمد سعی در پیشگیری از بیمارهای شغلی کارگران و کارمندان این کشور داشته است. چرا که سرمایه هر کارفرمایی نیروی کار سالم و شاداب است.

همچنین این مرکز با عقد تفاهم نامه با سازمان تامین اجتماعی در لیست مراکز مجاز به انجام معاینات پيش از استخدام موضوع ماده ۹۰ تامين اجتماعي قرار دارد.

ما در این مرکز آمادگی خود را جهت انجام معاینات دوره ای، معاینات بدو استخدام، آزمایشات مربوط به سلامت کارکنان سازمان ها ( ادیومتری ، اسپیرومتری، نوار قلب، معاینه پزشک متخصص یا عمومی، بینایی سنجی ) و همچنین ارایه مشاوره و راهکار های پیشگیری از بروز صدمات و بیماری ها برا کارگران و کارکنان سازمان ها ، ارگان ها و واحد های صنعتی و تولیدی اعلام می داریم .

همچنین جهت سهولت کار کارفرما تیم متخصص مرکز تخصصی طب کار پویه در محل کارفرما مستقر گردیده و کلیه معاینات درخواستی کارفرما را انجام می دهد.

تماس با ما:

آدرس:
تهران، گیشا، خیابان شهید علیالی غربی، حد فاصل خیابان صائمی و کسروی، پلاک ۷۷، واحد ۱

تلفن: ۸۶۱۱۰۷۰۹-۰۲۱
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ صبح الی ۴ بعدازظهر.

موبایل: ۰۹۳۸۱۲۰۰۵۸۹
جهت ارسال پیغام در whatsApp  و telegram از ۸ صبح الی ۱۰ شب.

 

با عضویت در اینستاگرام مرکز تخصصی پویه به سایر مطالب این مجموعه در ارتباط با” ارگونومی و راهکارهایی جهت افزایش بهروری و سلامت خود” دسترسی دارید: pooyemed

جهت اطلاعات بیشتر به خانه مراجعه نمایید .

ما را در نقشه گوگل پیدا کنید .